İletişim Formu


  Sık Sorulan Sorular

  Merak Ettiğiniz Tüm Soruların Cevaplarını Aşağıdan İnceleyebilirsiniz.

  S.S.S.

  Bayilik (Franchising) Veriyor musunuz?

  Evet, Coffeco markası yurt içinde ve yurt dışında franchise/bayilik sistemi ile büyüyen bir markadır.

  Franchise/Bayilik Kimlere Veriliyor?

  Coffeco, girişimcilik ruhuyla donatılmış, başarıya odaklanmış her kişi tarafından tercih edilebilir. Güçlü bir iş geçmişi ve etkili yönetim deneyimine sahip olan, aynı zamanda yatırım için finansal kaynaklara sahip işletmeci adayları franchise avantajlarımızdan faydalanabilir.

  Ortalama Maliyet Nedir?

  Yatırım için seçilen dükkânın metrekare ölçüsü ve açık-kapalı alan oranlarına uygun olarak oluşturulan projeye bağlı olarak maliyetler belirlenir. En doğru ve net bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Herhangi Bir Lokasyonda Dükkân Açılabilir Mi?

  Coffeco olarak büyüme stratejilerimizi yönlendiren prensipler çerçevesinde, hedeflediğimiz lokasyonları değerlendiriyoruz. Diğer potansiyel lokasyonlara yönelik talepler doğrultusunda, uygunluk ve yatırım yapılabilirlik kriterlerine göre detaylı bir değerlendirme süreci uyguluyoruz.

  Projelendirme, Dekorasyon ve İnşaat Hizmetlerini Kim Yapıyor?
  Anahtar teslim olarak tüm dekor, tadilat ve ihtiyaç olan ekipmanlar ve açılıştan sonra 45 gün kadar franchise alanı idare edecek ürün desteği sağlanıyor. Diğer bir seçenek olarak ise dekor çizimini bizler sizlerle paylaşarak kendi tadilatınızı kendiniz yapabilirsiniz.
  Bayilik (Franchising) Sözleşmesi Kaç Yıl Süre İle Geçerlidir?

  Coffeco franchising sözleşmesi 5 yıl süre ile geçerlidir.

  Eğitim ve Destek Hizmetleri Neleri Kapsar?

  Bayilerimize kapsamlı bir eğitim programı sunuyoruz. İşletme yönetimi, ürün hazırlığı, müşteri ilişkileri, personel desteği ve pazarlama stratejileri gibi konularda destek sağlıyoruz. Ayrıca, işinizin başarılı olması için sürekli destek sunuyoruz.

  Herhangi Bir Özel Tecrübeye İhtiyacım Var mı?

  Evet, iş tecrübesi her zaman bir avantaj sağlasa da, yeni dükkânınızın her bir bölümü için eksiksiz bir eğitim programı sunmaktayız.